• Język:  

Wizyta Burmistrza Gminy Rawicz w zakładzie

Data publikacji:
W dniu 11.06.2015 r. w zakładzie produkcyjnym gościliśmy Pana Grzegorza Kubika - Burmistrza Gminy Rawicz, a także Panią Julitę Augustyniak - Kierownika Biura Obsługi Inwestora i Przedsiębiorcy.

Właściciel zakładu - Pan Roman Kubinka, pokazał przybyłym gościom aktualny stan prowadzonych zadań inwestycyjnych, ukazując jednoczeście skalę prowadzonej działalności oraz stopień rozwoju firmy w ostatnich latach.

Pan Grzegorz Kubik skorzystał z okazji i zamienił kilka słów z pracownikami zakładu, szczególnie z pracującymi kobietami, których odsetek w ogólnej liczbie wszystkich zatrudnionych pracowników jest znaczący.

Na spotkaniu omówiono także kluczowe kwestie związane z prowadzeniem działalności gospodarczej w przeszłości oraz w obecnym czasie. Pan Burmistrz zaprezentował działania podjęte w celu rozwoju gospodarczego regionu, w skład których zalicza się wydzielenie i promocja terenów inwestycyjnych pod nowe zakłady produkcyjne, jak również utworzenie Biura Obsługi Inwestora i Przedsiębiorcy w Urzędzie Miejskim Gminy Rawicz, którego kierownikiem została Pani Julita Augustyniak.


Wszystkie zdjęcia z niniejszego spotkania można obejrzeć tutaj.